Alkatrészek - Safety bar

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Retrofit kit, safety bar MATT SCHWARZ
1 3-5 nap 46712301837 0 Ft VÉGE
02 Safety bar, left SW
1 3-5 nap 46711242628 57.246 Ft
02 Safety bar, right SCHWARZ
1 3-5 nap 46712301818 0 Ft
03 Clamp
2 3-5 nap 46711237759 7.087 Ft
04 WAVE WASHER
4 Belső raktáron 07119904115 13 Ft
05 Hex Bolt M8X16-8.8-ZNS3
chrome-free CR(VI)
2 Külső 1-2 nap 07119902900 149 Ft
06 Self-locking hex nut M8
2 3-5 nap 07129964675 103 Ft VÉGE
08 Pin 315MM
1 3-5 nap 46712311725 11.535 Ft
09 Fillister head screw M8X16-ZNS
2 3-5 nap 07119901023 102 Ft VÉGE
09 Fillister head screw M8X16-8.8-ZNS3
2 Külső 1-2 nap 07119904101 406 Ft
10 Washer 8,4
2 Külső 1-2 nap 07119931697 328 Ft
11 Clamp SCHWARZ
2 3-5 nap 46712302079 1.728 Ft
12 Bow SCHWARZ
2 3-5 nap 46712302080 1.387 Ft
13 Grub screw M10X16
1 3-5 nap 05/1981 07119905437 0 Ft VÉGE
13 Washer A13
3 Külső 1-2 nap 07119931021 100 Ft VÉGE
15 Screw
1 3-5 nap 05/1981 46531242899 0 Ft VÉGE
15 Pin
1 3-5 nap 05/1981 46532311723 2.685 Ft
16 Side stand
1 3-5 nap 46531242949 0 Ft
17 Lock Ring 14X1
2 3-5 nap 07119934072 67 Ft VÉGE
18 Bush
1 3-5 nap 05/1981 23411241594 0 Ft
19 Tension spring L=97MM
2 3-5 nap 46521236282 1.326 Ft
20 Holder
1 3-5 nap 46532311722 0 Ft
21 Cap
1 3-5 nap 46521236522 852 Ft
Utóljára módosítva: 2020-01-19