Alkatrészek - Wheel cover, rear

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Wheel cover, black, rear
1 3-5 nap 46621242635 24.396 Ft
02 Washer 6,4
4 3-5 nap 07119931044 96 Ft VÉGE
03 RUBBER WASHER
4 3-5 nap 46621230798 592 Ft
04 Hose
2 3-5 nap 46511233814 0 Ft
05 Base
2 3-5 nap 63231352944 1.196 Ft
06 Hex Bolt M6X20
4 Belső raktáron 07119913016 371 Ft
07 Plaque D=70MM
1 Belső raktáron 46637686746 6.297 Ft
08 Bracket
1 3-5 nap 46622303274 6.898 Ft
09 For vehicles with
Switzerland version

Countersunk screw
M5X12
3 3-5 nap 07119928480 0 Ft
10 For vehicles with
Switzerland version

Washer
5,3
5 3-5 nap 07119936416 63 Ft VÉGE
10 For vehicles with
Switzerland version

Washer
5,3
5 Belső raktáron 07119936439 372 Ft
12 Reflector, yellow
2 3-5 nap 63141244430 0 Ft
12 For vehicles with
Switzerland version

Reflector, red

2 3-5 nap 63131354792 0 Ft
13 Csk.fillister head screw M5X16
2 3-5 nap 07119928488 63 Ft VÉGE
13 Countersunk screw M5X16
2 3-5 nap 46622313516 355 Ft
14 Washer
2 3-5 nap 51451801524 76 Ft
15 Washer 5,3
2 3-5 nap 07119936416 63 Ft VÉGE
15 Washer 5,3
2 Belső raktáron 07119936439 372 Ft
17 Mud flaps
1 3-5 nap 46621242637 0 Ft
18 Holder
1 3-5 nap 46621453698 0 Ft VÉGE
19 Bush
2 3-5 nap 46622303276 0 Ft VÉGE
Utóljára módosítva: 2019-08-24