Alkatrészek - Rear frame

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 REAR FRAME SCHWARZ
1 3-5 nap 46511240977 199.363 Ft
02 Hex Bolt M8X20-ZNS
2 Külső 1-2 nap 07119901120 101 Ft VÉGE
02 Hex Bolt M8X20-ZNNIV SI
chrome-free CR(VI)
2 Belső raktáron 07119903039 289 Ft
03 Hex nut M8-ZNS
4 3-5 nap 07119922856 0 Ft VÉGE
03 Hex nut M8-8-ZNS3
4 3-5 nap 12/1992 07119904032 105 Ft
03 Hex nut M8-8-ZNNIV SI
4 Külső 1-2 nap 07119905515 87 Ft
04 WAVE WASHER
7 Belső raktáron 07119904115 14 Ft
05 Hex Bolt M8X25-8.8-ZNS
2 Külső 1-2 nap 07119901125 433 Ft
Utóljára módosítva: 2020-07-13