Alkatrészek - Starter

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Starter
1 3-5 nap 12419062425 115.190 Ft
02 WAVE WASHER
2 Belső raktáron 07119904115 13 Ft
03 Hex Bolt M8X45
2 Külső 1-2 nap 07119912506 182 Ft VÉGE
03 Hex Bolt M8X45-8.8-ZNS3
2 Külső 1-2 nap 07119902955 258 Ft
04 Hex nut M8-ZNS
1 3-5 nap 07119922856 0 Ft VÉGE
04 Hex nut M8-8-ZNS3
1 3-5 nap 07119904032 98 Ft
05 Spring washer B8
1 3-5 nap 07119933096 234 Ft
06 Battery cable (plus pole)
1 3-5 nap 61121243473 9.150 Ft
Utóljára módosítva: 2019-12-15