Alkatrészek - Valve block and add-on parts/Dyn.Drive

No. Név Leírás szükséges darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Valve block
1 3-5 nap 37146775258 474.276 Ft
02 Hex Bolt with washer M6X25-U2
3 Külső 1-2 nap 07119905871 196 Ft
03 Pressure line, valve block
1 3-5 nap 37136775212 110.381 Ft
04 Pressure line, valve block
1 3-5 nap 37136775207 0 Ft
05 Pressure line, valve block
1 3-5 nap 37136775208 0 Ft
06 ISA screw M8X22-ZNNIV SI
chrome-free CR(VI)
5 3-5 nap 07129905769 703 Ft
07 Pressure hose assy
1 3-5 nap 37136777216 97.460 Ft
08 Pressure line, motor
1 3-5 nap 37136775164 97.460 Ft
09 Pressure line, motor
1 3-5 nap 37136775165 98.398 Ft
10 Pipe support
1 3-5 nap 37136777225 0 Ft
11 Torx screw, self-tapping M6X13-ZNNIVSI
1 3-5 nap 31146786689 549 Ft
12 Pipe support
1 3-5 nap 37136777224 0 Ft
13 Hex Bolt M6X18 ZNS3
1 3-5 nap 07119905308 463 Ft
14 Damper rubber
1 3-5 nap 37136780520 0 Ft
15 ISA screw M8X20 ZNS3
2 3-5 nap 07129904065 574 Ft
16 Pipe support
2 3-5 nap 37136777226 2.478 Ft
17 Bracket, oil cooler line
1 3-5 nap 17227591711 0 Ft
18 Holder upper section
1 3-5 nap 37106785436 0 Ft
19 Screw, self tapping M6X25- 10.9 ZNS
chrome-free CR(VI)
4 3-5 nap 34306771214 983 Ft
20 BRACKET LOWER LEFT
1 3-5 nap 37106785437 0 Ft
21 BRACKET LOWER RIGHT
1 3-5 nap 37106785438 0 Ft
22 TOOTHED RING
1 3-5 nap 61137838241 1.332 Ft
Utóljára módosítva: 2020-12-05