Alkatrészek - Stabilizer, front

No. Név Leírás szükséges darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Stabilizer front with rubber mounting
1 3-5 nap 31356775429 97.244 Ft
02 Covering plate
2 3-5 nap 31356777642 3.394 Ft
03 STABILIZER SUPPORT
2 3-5 nap 31356775444 12.963 Ft
04 Torx screw, self-tapping M12X1.75X83
2 3-5 nap 31306778220 2.069 Ft
05 Torx screw, self-tapping M12X1.75X53
2 3-5 nap 31306778221 1.902 Ft
06 Front swing support
Necessary for repair

2 Külső 1-2 nap 31356777319 Alternatív cikk 18.836 Ft
-- Hex nut with flange M12X1,5-10-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
4 Külső 1-2 nap 37106789678 570 Ft
07 Hex nut with flange M12X1,5-10-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
4 Külső 1-2 nap 37106789678 570 Ft
Utóljára módosítva: 2020-12-05