Alkatrészek - Frnt axle support,wishbone/tension strut

No. Név Leírás szükséges darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Front axle support
only in conjunction with

1 3-5 nap 31116796692 428.844 Ft
-- Blind rivet nut, flat headed M6
1 Külső 1-2 nap 17117571134 421 Ft
02 Hexagon screw with flange M12X1,5X65-10.9
chrome-free CR(VI)
2 3-5 nap 31106770256 1.844 Ft
03 Hexagon screw with flange M12X1,5X95-ZNS3
2 3-5 nap 31106760222 2.122 Ft
04 Hexagon screw with flange M12X1,5X95-ZNS3
2 3-5 nap 31106760222 2.122 Ft
05 Tension strut with hydr. mount, left
Necessary for repair

1 3-5 nap 31126775959 83.479 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 33316767586 3.524 Ft
-- Clip nut, left M14X1,5-10 ZNS3
1 Külső 1-2 nap 31106783591 2.084 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 31106799668 1.792 Ft
05 Tension strut with hydr. mount, right
Necessary for repair

1 3-5 nap 31126775960 Alternatív cikk 83.479 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 33316767586 3.524 Ft
-- Clip nut, right M14X1,5-10 ZNS3
1 Külső 1-2 nap 31106783592 2.084 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 31106799668 1.792 Ft
06 Hydrobearing
2 Külső 1-2 nap 31126775145 Alternatív cikk 23.000 Ft
07 ASA screw with washer M14X127-10.9
4 Külső 1-2 nap 33316767586 3.524 Ft
08 Clip nut, left M14X1,5-10 ZNS3
1 Külső 1-2 nap 31106783591 2.084 Ft
08 Clip nut, right M14X1,5-10 ZNS3
1 Külső 1-2 nap 31106783592 2.084 Ft
09 Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
4 Külső 1-2 nap 31106799668 1.792 Ft
10 Wishbone, bottom,with rubber mount right
only in conjunction with

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798108 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Wishbone, bottom, with rubber mount left
Necessary for repair

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798107 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Self-locking collar nut M14X1,5-10 ZNS3
2 Külső 1-2 nap 03/2010 33306760349 842 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 33316767586 3.524 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 03/2010 31106799668 1.792 Ft
-- Hexagon screw with flange M14X90-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 07119906495 1.301 Ft
10 Wishbone, bottom,with rubber mount right
Necessary for repair

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798108 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Self-locking collar nut M14X1,5-10 ZNS3
2 Külső 1-2 nap 03/2010 33306760349 842 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 33316767586 3.524 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 03/2010 31106799668 1.792 Ft
-- Hexagon screw with flange M14X90-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 07119906495 1.301 Ft
10 Wishbone, bottom, with rubber mount left
only in conjunction with

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798107 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Wishbone, bottom,with rubber mount right
Necessary for repair

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798108 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Self-locking collar nut M14X1,5-10 ZNS3
2 Külső 1-2 nap 03/2010 33306760349 842 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 33316767586 3.524 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 03/2010 31106799668 1.792 Ft
-- Hexagon screw with flange M14X90-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 07119906495 1.301 Ft
10 Wishbone, bottom, with rubber mount left
Necessary for repair

1 Külső 1-2 nap 03/2010 31126798107 Alternatív cikk 100.175 Ft
-- Self-locking collar nut M14X1,5-10 ZNS3
2 Külső 1-2 nap 03/2010 33306760349 842 Ft
-- ASA screw with washer M14X127-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 33316767586 3.524 Ft
-- Hex nut with flange M16X1,5-10 ZNNI
1 Külső 1-2 nap 03/2010 31106799668 1.792 Ft
-- Hexagon screw with flange M14X90-10.9
1 Külső 1-2 nap 03/2010 07119906495 1.301 Ft
11 Self-locking collar nut M14X1,5-10 ZNS3
4 Külső 1-2 nap 33306760349 842 Ft
12 Hexagon screw with flange M14X90-10.9
2 Külső 1-2 nap 07119906495 1.301 Ft
13 Wishbone, top
2 3-5 nap 31126775967 Alternatív cikk 91.826 Ft
13 Control arm, camber correction, top +30MIN
2 3-5 nap 31126779871 Alternatív cikk 119.374 Ft
13 Control arm, camber correction, top -30MIN
2 3-5 nap 31126779908 Alternatív cikk 119.374 Ft
14 Hex Bolt with washer M10X85-U1-10.9
2 3-5 nap 01/2015 07119907882 725 Ft
14 Hex Bolt with washer
only in conjunction with
M10X85-U1-10.9
2 3-5 nap 07119908592 693 Ft
-- Clip nut M10-10 ZNS3
2 3-5 nap 31106866023 1.092 Ft
15 Clip nut M10-10 ZNS3
2 3-5 nap 31106866023 1.092 Ft
16 Combination nut M10-10 ZNS3
2 3-5 nap 33306760585 996 Ft
17 Torx screw M10X59-10.9 ZNS
2 Külső 1-2 nap 31106789333 826 Ft
18 Combination nut M10-22H ZNS3
2 Külső 1-2 nap 31106765451 527 Ft
19 HEAT PROTECTION PLATE LEFT
1 3-5 nap 10/2009 31146777069 6.412 Ft
20 Heat Protection Plate Right
1 3-5 nap 10/2009 31146777072 7.682 Ft
21 Torx screw, self-tapping M6X13-ZNNIVSI
6 3-5 nap 10/2009 31146786689 549 Ft
22 Hex Bolt with washer M10X85-U1-10.9
2 3-5 nap 01/2015 07119907882 725 Ft
22 Hex Bolt with washer
only in conjunction with
M10X85-U1-10.9
2 3-5 nap 07119908592 693 Ft
-- Clip nut M10-10 ZNS3
2 3-5 nap 31106866023 1.092 Ft
Utóljára módosítva: 2020-12-05