Alkatrészek - FRONT SAFETY BELT MOUNTING PARTS

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 LOWER BELT WITH LEFT BELT TENSIONER
1 3-5 nap 07/2008 72119117239 36.825 Ft VÉGE
01 LOWER BELT WITH LEFT BELT TENSIONER
1 3-5 nap 72117210887 60.289 Ft
01 LOWER BELT WITH RIGHT BELT TENSIONER
1 3-5 nap 07/2008 72119117240 36.825 Ft VÉGE
01 LOWER BELT WITH RIGHT BELT TENSIONER
1 Külső 1-2 nap 72117210888 60.289 Ft
02 Fillister head screw
2 3-5 nap 07147125115 849 Ft
03 Socket head cap screw with shoulder
2 3-5 nap 07/2003 72117037930 1.051 Ft
03 Socket head cap screw with shoulder
only in conjunction with

2 3-5 nap 05/2005 07147145192 0 Ft VÉGE
-- Washer
2 3-5 nap 05/2005 72117145873 0 Ft
03 Socket head cap screw with shoulder
only in conjunction with

2 3-5 nap 72116985527 0 Ft
-- Corrugated washer
2 3-5 nap 72116988009 0 Ft
04 Socket head cap screw with shoulder M10X30
2 3-5 nap 07/2007 72117037929 433 Ft VÉGE
04 Socket head cap screw with shoulder M10X30
2 Külső 1-2 nap 07146989598 1.129 Ft
05 Fillister head screw M10 X 26
2 3-5 nap 07/2007 72118215816 209 Ft VÉGE
05 Fillister head screw M10X26
2 Külső 1-2 nap 07146962565 547 Ft
06 Belt deflector
2 3-5 nap 72117064872 0 Ft
07 Screw, self tapping ST5,5X13 SW
4 3-5 nap 07119901338 247 Ft
08 Button
2 Külső 1-2 nap 72111917406 517 Ft
09 Button
2 Külső 1-2 nap 72111950829 517 Ft
10 Anchor fitting pretensioner, left
1 3-5 nap 04/2004 12/2007 72119117237 50.829 Ft
11 Fillister head screw M10X22
1 3-5 nap 04/2004 12/2007 72117061254 812 Ft
Utóljára módosítva: 2020-05-31