Alkatrészek - DRIVE SHAFT-CEN.BEARING-CONST.VEL.JOINT

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Centering sleeve
1 3-5 nap 26117526611 Alternatív cikk 2.111 Ft
02 For vehicles with
Automatic transmission

UNIVERSAL JOINT
LK = bolt hole
LK=105MM/14
LK = bolt hole
1 3-5 nap 26111229065 Alternatív cikk 47.147 Ft
02 For vehicles with
Manual gearbox

UNIVERSAL JOINT
LK = bolt hole
LK=110MM/12
chrome-free CR(VI)
1 3-5 nap 26117572664 Alternatív cikk 49.256 Ft
03 For vehicles with
Automatic transmission

Hex Bolt
M14X1,5X73
3 3-5 nap 26111227829 8.234 Ft
03 For vehicles with
Manual gearbox

Hex Bolt
M12X1,5X71-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 26117527475 1.402 Ft
04 For vehicles with
Automatic transmission

Collar nut
M14X1,5
3 Külső 1-2 nap 26111227830 725 Ft
04 For vehicles with
Manual gearbox

Self-locking hex nut
M12X1,5-10-PHR
3 Külső 1-2 nap 12/2004 07129900047 339 Ft
04 For vehicles with
Manual gearbox

Self-locking hex nut
M12X1,5-10-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 12/2004 26127536563 369 Ft
05 For vehicles with
Automatic transmission

Hex Bolt
M14X1,5X73
3 3-5 nap 26111227829 8.234 Ft
05 For vehicles with
Manual gearbox

Hex nut with ribs
M12X1,5X71-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 3-5 nap 26117537777 3.188 Ft
06 For vehicles with
Automatic transmission

Collar nut
M14X1,5
3 Külső 1-2 nap 26111227830 725 Ft
06 For vehicles with
Manual gearbox

Self-locking hex nut
M12X1,5-10-PHR
3 Külső 1-2 nap 12/2004 07129900047 339 Ft
06 For vehicles with
Manual gearbox

Self-locking hex nut
M12X1,5-10-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 12/2004 26127536563 369 Ft
07 Centre Mount, aluminium
1 3-5 nap 26122282496 Alternatív cikk 30.644 Ft
08 Grooved ball bearing D=55/D=35
1 Külső 1-2 nap 26121225002 Alternatív cikk 9.092 Ft
09 Flange nut with washer M8-8-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
2 Külső 1-2 nap 26117574872 735 Ft
11 Spacer D=35X41X1,0-CHR
1 3-5 nap 26111227583 2.336 Ft
12 Hex Bolt M12X1,5X25-ZNS3
ZNS3 chrome-free CR(VI)
1 3-5 nap 26117551339 1.170 Ft
13 Washer D=40MM/ZNS3
1 3-5 nap 26111226237 1.505 Ft
14 Const.-veloc. joint wthout knurled bush
only in conjunction with
LK=86MM (Z=32)
chrome-free CR(VI)
1 Külső 1-2 nap 09/2002 26117548392 83.659 Ft
-- End cover with gasket
LK = bolt hole
Z=Number of teeth

1 3-5 nap 09/2002 26117540778 4.064 Ft
14 Const.-veloc. joint wthout knurled bush
LK = bolt hole
Z=Number of teeth
LK=86MM (Z=32)
chrome-free CR(VI)
1 Külső 1-2 nap 09/2002 26117548392 83.659 Ft
15 Flat gasket, metal VL-103
1 3-5 nap 26111229078 2.960 Ft
16 Torx screw with ribs M10X46-ZNS3
chrome-free CR(VI)
6 3-5 nap 33217571990 633 Ft
17 Reinforcement D=10MM ZNS3
chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 33207572717 1.642 Ft
18 Balance weight
if necessary
3,0GR./D=12MM
X 3-5 nap 26117500372 0 Ft
18 Balance weight
if necessary
1,5GR./D=12MM
X 3-5 nap 26117500373 0 Ft
19 Muffler clamp D=34MM
1 3-5 nap 06/2004 26117542264 729 Ft
19 Muffler clamp D=34MM
1 3-5 nap 06/2004 26117542264 729 Ft
20 Cover lid
only applies to

1 3-5 nap 09/2002 26117504634 13.720 Ft
-- Const.-veloc. joint wthout knurled bush LK=86MM (Z=32)
LK = bolt hole
X 3-5 nap 09/2002 26117505223 0 Ft VÉGE
20 End cover with gasket
only applies to

1 3-5 nap 09/2002 26117540778 4.064 Ft
-- Const.-veloc. joint wthout knurled bush LK=86MM (Z=32)
LK = bolt hole
X 3-5 nap 09/2002 26117526823 45.766 Ft VÉGE
21 Washer-gasket VLHS-2
1 3-5 nap 06/2004 26117504635 1.597 Ft
22 Snap ring 22,5X1,2
1 3-5 nap 26111225017 766 Ft
23 Lubricant Olistamoly 2 LN 584 LO 100G
Manufacturer label
1 Külső 1-2 nap 83190447919 2.410 Ft
Utóljára módosítva: 2020-08-06