Alkatrészek - Engine Suspension / Damper

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Supporting bracket left
1 3-5 nap 11811141137 34.319 Ft
02 Supporting bracket right
1 3-5 nap 09/1998 11811138249 58.399 Ft
03 Hex Bolt with washer M8X34-ZA-Z1
8 3-5 nap 07119900728 590 Ft
03 only applies to special engine with
grey cast-iron crankcase
*****

Hex Bolt with washer
M8X26-Z1-ZN
8 3-5 nap 05/1999 07119901314 182 Ft VÉGE
04 Rubber mounting
2 3-5 nap 08/2000 22111095444 Alternatív cikk 15.256 Ft VÉGE
04 Rubber mounting
2 3-5 nap 22116771361 Alternatív cikk 15.444 Ft VÉGE
05 Flange nut
Necessary for repair
M10
chrome-free CR(VI)
4 Külső 1-2 nap 22116779973 396 Ft
-- Flange nut M10-10-ZNS3
chrome-free CR(VI)
4 Külső 1-2 nap 07119904670 180 Ft
-- Hexalobular socket screw M8X35
12 3-5 nap 07119907865 410 Ft
07 Heat Protection Plate Right
1 3-5 nap 11811137776 5.539 Ft
Utóljára módosítva: 2019-12-15