Alkatrészek - Belt Drive Water Pump/Alternator

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Ribbed v-belt 6PK X 1555
1 3-5 nap 11287636378 Alternatív cikk 13.994 Ft
02 Base plate
1 3-5 nap 11281726774 Alternatív cikk 22.159 Ft
03 Bush
1 3-5 nap 11281748718 3.941 Ft
04 DROP ARM
1 3-5 nap 11281726773 Alternatív cikk 22.363 Ft
05 Needle sleeve
2 3-5 nap 12311713153 6.040 Ft
06 ADJUSTING PULLEY
1 3-5 nap 11281748131 Alternatív cikk 18.913 Ft
07 Fillister head screw M10X25
chrome-free CR(VI)
1 Külső 1-2 nap 07129905534 570 Ft
08 Hydraulic belt tensioner
1 3-5 nap 11281717188 Alternatív cikk 34.784 Ft
09 Hex Bolt M8X35-8.8-ZNS3
1 3-5 nap 06/2003 07119904252 262 Ft VÉGE
10 Hex Bolt M8X50
chrome-free CR(VI)
1 Külső 1-2 nap 07119904533 604 Ft
11 Hex Bolt M8X105
chrome-free CR(VI)
1 Külső 1-2 nap 07119904532 514 Ft
12 Washer
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 11287835130 525 Ft
12 Washer
ZNS3 chrome-free CR(VI)
3 Külső 1-2 nap 11287835130 525 Ft
13 Hex Bolt M8X35-8.8-ZNS3
1 3-5 nap 06/2003 07119904252 262 Ft VÉGE
13 Fillister head screw M8X35-10.9-ZNS3
1 Külső 1-2 nap 07119906650 259 Ft
14 WAVE WASHER B8
1 Külső 1-2 nap 08/2000 07119932095 14 Ft VÉGE
15 Deflection pulley
1 3-5 nap 11287841228 Alternatív cikk 14.893 Ft
16 Hex Bolt M10X150
1 Külső 1-2 nap 07119904677 1.014 Ft
17 Protection cap
1 Külső 1-2 nap 11281730349 666 Ft
18 PROTECTION CAP ADJUSTING PULLEY
1 3-5 nap 11281727159 783 Ft
19 Protection cap
1 Külső 1-2 nap 12311713143 342 Ft
20 Mudguard
1 3-5 nap 11281730532 812 Ft
Utóljára módosítva: 2020-08-14