Alkatrészek - FRONT AXLE SUPPORT/WISHBONE

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Front axle support
1 3-5 nap 09/1992 31111096485 173.413 Ft
02 Hex screw with collar M12X1,5X100
4 3-5 nap 09/1992 31116781023 1.941 Ft
03 Wishbone, left
Necessary for repair

1 3-5 nap 31126758513 Alternatív cikk 41.847 Ft
03 Wishbone, right
Necessary for repair

1 3-5 nap 31126758514 Alternatív cikk 41.228 Ft
-- Washer A10,5X22
2 Belső raktáron 31111114348 625 Ft
-- Hex Bolt M10X40
2 Belső raktáron 31111137888 1.571 Ft
-- Self-locking hex nut M12X1.5-05 ZNS3
1 Belső raktáron 32216769539 483 Ft
-- Self-locking hex nut M14X1,5-05 ZNS3
chrome-free CR(VI)
1 Belső raktáron 31106774714 560 Ft
03 Repair kit, wishbone, right
Fastening parts enclosed
VALUE LINE
1 3-5 nap 31122339996 Alternatív cikk 66.026 Ft
03 Repair kit, wishbone, left
Fastening parts enclosed
VALUE LINE
1 3-5 nap 31122339997 Alternatív cikk 54.537 Ft
04 Left wishbone bracket
1 3-5 nap 31121139789 Alternatív cikk 14.093 Ft
04 Right wishbone bracket
1 3-5 nap 31121139790 Alternatív cikk 12.878 Ft VÉGE
05 Set rubber mounting f wishbone
1 3-5 nap 31129059288 Alternatív cikk 8.812 Ft
05 For vehicles with
M Sports suspension

Set rubber mounting f wishbone

1 3-5 nap 31129059288 Alternatív cikk 8.812 Ft
06 Self-locking hex nut M14X1,5-05 ZNS3
chrome-free CR(VI)
2 Belső raktáron 31106774714 560 Ft
07 Self-locking hex nut M12X1.5-05 ZNS3
2 Belső raktáron 32216769539 483 Ft
08 Hex Bolt M10X40
4 Belső raktáron 31111137888 1.571 Ft
09 Washer A10,5X22
4 Belső raktáron 31111114348 625 Ft
18 WHEEL SUSPENSION JOINT
2 Külső 1-2 nap 31126758510 Alternatív cikk 16.501 Ft
Utóljára módosítva: 2020-07-05