Alkatrészek - SAFETY BELT ADJUSTER

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Hex Bolt M10X25-8.8 ZN
2 3-5 nap 08/2000 07119914114 667 Ft VÉGE
01 Hex Bolt M10X25 8.8
2 3-5 nap 08/2000 07119902110 0 Ft VÉGE
01 Hex Bolt M10X25 8.8
2 3-5 nap 07119908569 422 Ft
01 Hex Bolt 7/16X22
2 3-5 nap 72111970620 637 Ft
02 WAVE WASHER
2 3-5 nap 72111808672 454 Ft
03 Hex head screw ST4,8X13-C-U1-Z
2 Külső 1-2 nap 07119906128 90 Ft
04 Bow
2 3-5 nap 72118146027 0 Ft VÉGE
04 Bow
2 3-5 nap 72117190959 0 Ft
05 SAFETY BELT ADJUSTER
2 3-5 nap 72111977825 7.631 Ft VÉGE
05 SAFETY BELT ADJUSTER TRW-REPA
2 3-5 nap 72111977826 51.683 Ft
06 OPERATING LEVER
2 3-5 nap 72118119910 524 Ft
07 Torx bolt 7/16 UNF-2A
2 3-5 nap 72111977518 119 Ft VÉGE
07 Torx bolt 7/16 UNF-2A
2 3-5 nap 07149153503 1.094 Ft
09 Torx bolt ISA M8X30.5
2 3-5 nap 72118119847 740 Ft
10 Covering cap
2 Belső raktáron 72118119186 817 Ft
11 Nut 7/16
2 3-5 nap 72111977925 757 Ft
12 Button
2 Külső 1-2 nap 72111950829 509 Ft
13 Button
2 Külső 1-2 nap 72111917406 509 Ft
14 Nut M10
2 3-5 nap 72118132916 0 Ft
15 Torx bolt ISA M10X50
2 3-5 nap 72118151914 823 Ft
16 INNER COVERING CAP
2 3-5 nap 72118153244 108 Ft
17 OUTER COVERING CAP
2 3-5 nap 72118153245 108 Ft
18 BAR LEFT
2 3-5 nap 72118146583 0 Ft VÉGE
19 Bush
2 3-5 nap 72118119268 1.297 Ft
20 Torx bolt ISA M10X50
2 3-5 nap 72118151914 823 Ft
21 Cap
2 Külső 1-2 nap 06/1991 72118132627 1.277 Ft VÉGE
21 Cap
2 Külső 1-2 nap 72112451569 11.696 Ft
26 FOIL LEFT
1 3-5 nap 72118174769 0 Ft VÉGE
26 FOIL RIGHT
1 3-5 nap 72118174770 0 Ft VÉGE
27 Circlip
2 3-5 nap 72111969175 557 Ft
Utóljára módosítva: 2020-07-05