Alkatrészek - VERTICALLY ADJUSTABLE STEERING COLUMN

No. Név Leírás szükséges darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 STEERING COLUMN TUBE
1 3-5 nap 32311093025 0 Ft
02 Supporting bracket
1 3-5 nap 32311159453 0 Ft
03 For vehicles with
Air bag

Supporting bracket

1 3-5 nap 32311159757 0 Ft
04 Fracture bolt M8X25
2 3-5 nap 32311160255 1.333 Ft
05 Guide bush
2 3-5 nap 32311093601 527 Ft
06 Sleeve L=5,25MM
2 3-5 nap 32311161899 734 Ft
07 For vehicles with
Air bag

Hex Bolt
M8X75
1 3-5 nap 09/1999 07119912553 945 Ft VÉGE
07 For vehicles with
Air bag

Hex Bolt
M8X75-8.8-ZNS3
1 3-5 nap 07119906028 2.577 Ft
08 For vehicles with
Air bag

Washer
A8,4
1 3-5 nap 09/1999 07119900052 110 Ft VÉGE
08 For vehicles with
Air bag

Washer
D=8
1 Belső raktáron 07119907030 559 Ft
09 For vehicles with
Air bag

Spacer bush

1 3-5 nap 32311161882 1.925 Ft
10 For vehicles with
Air bag

Self-locking hex nut
M8-8-ZNNI SI
chrome-free CR(VI)
1 Belső raktáron 07129906196 543 Ft
11 Hex nut with plate M8
1 3-5 nap 32311161644 0 Ft
12 Threaded bolt
1 3-5 nap 32311159755 0 Ft
13 Lever
1 3-5 nap 32311159457 2.152 Ft
14 Circlip
1 3-5 nap 32311160805 0 Ft
15 Screw M8 LINKS
1 3-5 nap 32311159756 0 Ft
16 Stop buffer
1 3-5 nap 32311160902 0 Ft
17 RETAINER SPRING
1 3-5 nap 32311159458 0 Ft
18 Housing
1 3-5 nap 32311159765 0 Ft
19 Gasket
1 3-5 nap 32311159767 0 Ft
20 Self-locking collar nut M8-10 ZNS3
chrome-free CR(VI)
2 Külső 1-2 nap 07119905374 191 Ft
21 Ring
1 3-5 nap 32311092849 1.529 Ft
22 JOINT LINK BALL
1 3-5 nap 32311092847 1.877 Ft
23 JOINT LINK PAN
1 3-5 nap 32311159764 1.451 Ft
24 Rubber Ring
1 3-5 nap 32311159763 794 Ft
25 Lock
1 3-5 nap 32311159761 1.300 Ft
26 Trim panel, upper part
1 3-5 nap 32311093251 5.464 Ft
27 Lower trim panel
1 3-5 nap 32311093274 4.255 Ft
28 Clamp
2 Külső 1-2 nap 51131885399 139 Ft
Utóljára módosítva: 2021-01-17