Alkatrészek - Hydro unit ABS/ASC/control unit/support

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 Hydro unit ABS
1 3-5 nap 08/1994 34511090427 440.164 Ft
02 Rubber mounting
3 3-5 nap 09/1996 34511150134 989 Ft
03 Mounting
3 3-5 nap 09/1996 34511150132 1.244 Ft
04 Self-locking collar nut M8-8-ZNS3
chrome-free CR(VI)
3 3-5 nap 09/1996 07119904295 123 Ft
04 Self-locking collar nut M8-10 ZNS3
chrome-free CR(VI)
3 Belső raktáron 09/1996 07119905374 189 Ft
05 Exchange control unit ABS
1 3-5 nap 08/1994 34520026619 0 Ft VÉGE Betétdíjas
06 Fillister head screw M5X16
3 Külső 1-2 nap 09/1994 07119919906 1.749 Ft
07 Bracket, control unit
1 3-5 nap 09/1994 34521159604 0 Ft
08 Spacer
1 3-5 nap 34521159796 0 Ft VÉGE
09 Plastic nut M6
1 Külső 1-2 nap 16131176747 118 Ft
11 Hex Bolt with washer M6X12-Z1
2 3-5 nap 06/1996 07119915017 383 Ft VÉGE
11 Hex Bolt with washer M6X12-U1-8.8
chrome-free CR(VI)
2 Külső 1-2 nap 07119904517 126 Ft
15 Intake manifold
1 3-5 nap 08/1994 34511091050 8.504 Ft VÉGE
Utóljára módosítva: 2020-07-05