Alkatrészek - Brake pipe rear

No. Név Leírás szks. darab készlet Tól Ig Cikkszám Ár (Bruttó) Megjegy. Kép db. Kosár
01 DISTRIBUTION PIECE M10X1
1 Külső 1-2 nap 34341111435 Alternatív cikk 5.444 Ft
02 WAVE WASHER B6
1 Belső raktáron 07119932099 187 Ft
03 Hex Bolt M6X22
1 3-5 nap 01/1999 07119913475 108 Ft VÉGE
03 Hex Bolt M6X22-8.8-ZNS3
1 Belső raktáron 07119904505 251 Ft
03 Hex Bolt M6X22-8.8-ZNS3
1 Belső raktáron 07119904505 251 Ft
04 Pipe M10/M10-1080MM
1 3-5 nap 34326755607 6.183 Ft
05 Pipe M10/M10-1705MM
1 3-5 nap 34326755636 6.183 Ft
06 BRAKE PIPE BRACKET
5 3-5 nap 34301161567 632 Ft VÉGE
06 BRAKE PIPE BRACKET
5 Belső raktáron 34326855500 698 Ft
07 Clip
4 Külső 1-2 nap 34341163565 287 Ft
08 Brake hose rear
2 3-5 nap 34321159524 Alternatív cikk 9.015 Ft
09 Pipe M10/M10-260MM
1 Külső 1-2 nap 34326755555 4.339 Ft
10 BRAKE PIPE BRACKET
1 3-5 nap 34321159937 757 Ft
11 Pipe M10/M10-260MM
1 Külső 1-2 nap 34326755555 4.339 Ft
12 BRAKE PIPE BRACKET
1 3-5 nap 34321159938 424 Ft
13 Hex Bolt with washer M6X12-Z1
4 3-5 nap 03/1999 07119915017 383 Ft VÉGE
13 Hex Bolt with washer M6X12-U1-8.8
chrome-free CR(VI)
4 Külső 1-2 nap 07119904517 126 Ft
Utóljára módosítva: 2020-07-05